FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS Feed

Niniejsze pismo określa jedynie praktyczne zasady dodawania i publikacji ogłoszeń w dziale Ogłoszenia portalu Masarnia.pl. Informacje podane poniżej są rozszerzeniem i uzupełnieniem Regulaminu.

 


  1. Ogłoszenie w serwisie Masarnia.pl może być dodawane przez każdego zarejestrowanego oraz zalogowanego użytkownika.
  2. Każde dodane ogłoszenie jest publikowane przez Administratora Masarnia.pl, po uprzedniej jego werryfikacji pod kątem zgodności z Regulaminem.
  3. Treść ogłoszenia może być modyfikowana tylko i wyłącznie przez jego właściciela.
  4. Dodanie ogłoszenia w wersji podstawowej jest bezpłatne, jednak użytkownik ma możliwość skorzystania z opcji publikacji, za które pobierana jest opłata.
  5. Opłaty za publikacje ogłoszeń mogą być pobierane tylko i wyłącznie w sposób wybrany przez ogłoszeniodawcę podczas dodawania ogłoszenia.
  6. Chęć otrzymania Faktury VAT za ogłoszenie należy zgłosić pocztą elektroniczną na adres biuro@masarnia.pl
  7. Faktura VAT będzie przesłana w postaci pliku pdf, pocztą elektroniczną na konto e-mail użytkownika.
  8. Ceny opcji płatnych podane są w opisach odpowiednich pól wyboru formularza przeznaczonego do dodawania/edycji ogłoszeń.
  9. Serwis Masarnia.pl może wysyłać powiadomienia (wiadomości e-mail) do ogłoszeniodawcy, informujące go np. o publikacji ogłoszenia lub zbliżaniu się daty zakończenia publikacji.

W przypadku wątpliwości, pytań lub wystąpienia jakichkolwiek zakłóceń w funkcjonowaniu serwisu ogłoszeń, prosimy o kontakt z redakcją portalu Masarnia.pl.