FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS Feed

Pakiety punktów - obniżamy ceny!

     Informacja dotyczy serwisu ogłoszeniowego Portalu Masarnia.pl. Od dnia dzisiejszego, tj. 6 października 2014 obniżamy ceny tzw. pakietów punktowych. Ceny tych pakietów ulegają obniżeniu o połowę, a promocja potrwa do odwołania.

Czytaj więcej...

Ogłoszenia - Punkty i pakiety

    Docierają do nas Państwa zapytania dotyczące wprowadzenia ewentualnego abonamentu.  Abonament miałby dotyczyć płatności związanych z promowaniem ofert w serwisie Ogłoszenia portalu Masarnia.pl. Postanowiliśmy więc uruchomić dodatkową funkcję związaną z tymi opłatami.

Czytaj więcej...

Regulamin

Regulamin Masarnia.pl jest dokumentem określającym sposób działania serwisu Masarnia.pl oraz zasady korzystania z jego usług. Znajomość Regulaminu z pewnością ułatwi wszelkie kontakty na linii Redakcja Masarnia.pl - Użytkownik oraz odpowie na wiele wątpliwości i pytań.

Czytaj więcej...

Regulamin usług reklamowych

     Tekst jest uzupełnieniem i rozszerzeniem Regulaminu. Dotyczy w szczególności zamieszczania oraz emisji reklamy graficznej i/lub tekstowej na stronach serwisu Masarnia.pl. Określa i precyzuje dopuszczalne rodzaje kreacji reklamowych oraz ich rozmieszczenie na poszczególnych stronach serwisu. Ponadto w regulaminie opisano zasady dotyczące zamawiania oraz realizowania zleceń usług reklamowych.

Czytaj więcej...

Regulamin serwisu Ogłoszenia

Niniejsze pismo określa jedynie praktyczne zasady dodawania i publikacji ogłoszeń w dziale Ogłoszenia portalu Masarnia.pl. Informacje podane poniżej są rozszerzeniem i uzupełnieniem Regulaminu.

Czytaj więcej...

Polityka prywatności

Polityka prywatności Portalu Masarnia.pl określa funkcje serwisu związane z gromadzeniem danych o użytkownikach, a także opisuje sposoby ochrony tych danych. W dokumencie zawarto też informacje na temat plików cookies oraz danych gromadzonych w zasobach serwera.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Oferta usług reklamowych

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30