FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS Feed

Zatrudnię Rzeźnika - praca przy uboju

Dodaj do ulubionych

Opis

Ubojowiec- Rzeźnik
Miejsce pracy: Niemcy
Zapewniamy zakwaterowanie tuż przy miejscu pracy.

Zakres obowiązków:
- udział w procesie uboju wieprzowego;
- wykrawanie mięsa na taśmie;
- praca za pomocą noża rzeźnickiego.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- stawki uzależnione od umiejętności i stanowiska;
- ubezpieczenie zdrowotne.

Oczekujemy doświadczenia przy uboju lub rozbiorze oraz gotowości do wyjazdu za granicę (preferowana dostępność "od zaraz"). Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV przez e-mail

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Informacje dodatkowe

Wymagania / Umiejętności Udział w procesie uboju wieprzowego, praca za pomocą noża rzeźniczego
Warunki pracy Zakwaterowanie tuż przy miejscu pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, ubezpieczenie zdrowotne

Lokalizacja

Niemcy, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 2319
Wyświetlony: 45
Wygasa: 2019-04-05 10:18:55

Komentarze

Szukaj w ogłoszeniach