FacebookTwitterGoogle BookmarksRSS Feed

     W ramach pilotażowego projektu rozwojowego Lasów Państwowych „Zdrowa Żywność z Polskich Lasów” na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie od października br. można w 9 nadleśnictwa (Miłomłyn, Nidzica, Iława, Lidzbark, Nowe Ramuki, Strzałowo, Olsztyn, Młynary, Ciechanów) zamówić i kupić w specjalnie do tego przygotowanych punktach całe sztuki: dzików, saren, jeleni i danieli.

     Głównym celem jest promocja żywności pochodzącej z naszych pięknych lasów a przede wszystkim dziczyzny jako najbardziej wartościowego i smacznego mięsa. Oferta jest skierowana do wszystkich osób prywatnych, ale także do gospodarstw agroturystycznych, restauracji i hoteli.


     Poprzez upowszechnienie konsumpcji i zwiększenie stopnia przerobu doskonałego surowca jakim jest dziczyzna mamy nadzieję na powstawanie dodatkowych miejsc pracy na terenach wiejskich oraz na wsparcie promocji naszego pięknego regionu zachęcając do przyjazdu i skosztowania naszych lokalnych produktów.


    Wszystkich zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt w najbliższych nadleśnictwach prowadzących sprzedaż bezpośrednią - dokładne dane kontaktowe można znaleźć na stronie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie.

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Olsztynie

 

Źródło: www.olsztyn.lasy.gov.pl

 

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28